Audio-Technica AT-LP120XUSB
Dizajn: moderan, ali plastičan
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK je lagani gramofon modernog dizajna.
Postavljanje: brzo i bezbolno
Performanse: odličan audio izlaz i podrška za format
Kvaliteta zvuka: varira od sistema do sistema
Donja linija
Cijena: Pristojna cijena za ono što isporučuje
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK vs Sony PS-LX310BT
Odlična premium opcija za ozbiljne audiofile
Specifikacije
- Naziv proizvoda AT-LP120XUSB
- Brend proizvoda Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- Težina 20,1 lbs.
- Dimenzije proizvoda 17,8 x 13,86 x 5,57 in.
- Boja srebrna i crna
- Motor DC servo motor
- Metoda vožnje Direktan pogon
- Tanjir gramofona od livenog aluminijuma
- Zakretni moment >1.0 kgf.cm
- Kočioni sistem Elektronska kočnica
- Odnos signala i šuma >50 dB
- Izlazni nivo Pretpojačalo “PHONO”: 4 mV nominalno na 1 kHz, 5 cm/sec Pretpojačalo “LINE”: 240 mV nominalno na 1 kHz, 5 cm/sec
- Phono pretpojačalo pojačanje: 36 dB nominalno, RIAA izjednačeno
- USB funkcija A/D, D/A - 16-bit/44,1 kHz ili 48 kHz USB izbor
- Zahtjev za napajanje 120V AC, 60 Hz
- Tip tonarke Balansirana ruka u obliku slova S sa odvojivom školjkom za glavu
- Efektivna dužina ruke 230,5 mm
- Prepust 16 mm